امروز: شنبه 11 آذر 1402, Saturday 2 December 2023

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : اصغر نوروزنژاد مربی با سابقه و بومی گچساران با قراردادی سفید هدایت تیم هندبال نفت و گاز گچساران را برعهده گرفت.

 

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : اصغر نوروزنژاد مربی با سابقه و بومی گچساران با قراردادی سفید هدایت تیم هندبال نفت و گاز گچساران را برعهده گرفت.

 

 

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران با اعلام این خبرافزود: با توجه به شرایط خاص مالی باشگاه نفت و گاز ، در نهایت با اصغر نوروز نژاد سرمربی با سابقه و کاربلد هندبال گچساران به توافق رسیدیم.

شاهرخ داودی افزود: شرایط تیم های ورزشی باشگاهی وزارت نفت با توجه به صرفه جویی در هزینه و کاهش بودجه ورزش قهرمانی وزارت نفت در فصل جاری از لحاظ مالی و بحران کرونا بسیار ویژه است و امیدواریم در ادامه فصل بتوانیم شرایط مناسب تری برای پرداخت های مالی این مربیان و بازیکنان زحمتکش فراهم کنیم.

داودی اظهارداشت: در شرایط فعلی اعضای کادرو بازیکنان تیم هندبال نفت و گاز گچساران با فداکاری با این باشگاه قرارداد سفید امضاء کرده اند که امیدوارم حمایت های مدیرعامل شرکت و باشگاه بتوانیم شرایط بهتری را در ادامه برای این عزیزان فراهم نماییم.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران افزود: تیم هندبال نفت و گاز گچساران که در شرایط سخت مالی مجوز حضور در لیگ برتر را کسب کرد تمرینات خود را برای هفته سوم مهر ماه و آغاز مسابقات متمرکز لیگ برتر هندبال در تهران آماده می کند.

وی اظهارداشت: سعید پایاب به عنوان سرپرست، اصغر نوروز نژاد سرمربی و عباس رضا زاده مربی همکاری خود را با باشگاه نفت و گاز گچساران قطعی کرده اند که با استفاده از ظرفیت کامل بازیکنان بومی ، تیمی خوب را راهی مسابقات لیگ برتر هندبال می نمایند.